in

Radnik ostaje na dnu tabele: Sarajevo slavilo u Bijeljini

Fudbaleri Radnika su poraženi od Sarajeva sa 0:1 u okviru 16. kola Premijer lige BiH tako da će ostati na posljednjem mjestu prvenstvene tabele.

Gosti su u vođstvo došli u 17. minutu kada je Đokanović presjekao jedan pas, a zatim je sa 20-ak metara šutirao, lopta je odskočila i kroz ruke golmana Hodžića otišla u mrežu, prenosi Srpska Info.

Imali su domaći dobrih prilika za izjednačenje, ali Motika u 42, Sušić u 54, Blagojević u 72, Todorov u 77, Batar u 87. minutu i Pantelić u sudijskoj nadoknadi nisu uspjeli da postignu gol.

Nisu Bijeljinci imali sreće ni u samom finišu kada je lopta zakačila Kurdića i zamalo otišla pored gola.