Kup Bosne i Hercegovine u taekwondou održan je 25. maja 2024. godine u Zenici, okupivši 260 takmičara iz 40 klubova širom zemlje. Među učesnicima je bio i Taekwondo klub Jopa iz Bijeljine, koji se istakao svojim izvanrednim rezultatima.

Naši takmičari su osvojili ukupno pet medalja – tri srebrne i dve bronzane, čime su pokazali svoj talenat i posvećenost. Srebrne medalje osvojili su Anastasija Mitrović, Alen Sabić i Ivana Gagović, dok su Bojana Gagović i Bojan Petrović osvojili bronzane medalje.

Čestitke svim našim takmičarima na sjajnim rezultatima i uloženom trudu. Njihov uspeh na ovom prestižnom takmičenju je ponos za naš klub i grad Bijeljinu. Nastavljamo sa pripremama i treninzima za buduće izazove, sa ciljem da nastavimo nizati uspehe i promovisati taekwondo sport.