Banjalučka policija uhapsila je juče, 25. juna N.S. iz ovog grada koji je hodajući pijan ulicom pokazivao polni organ.

On se tereti, kako je saopšteno iz Policijske uprave Banjaluka, da je počinio prekršaj vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa iz člana 9. Zakona o javnom redu i miru i 52. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske.

„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju, kao pješak, kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ.  Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu“, navode iz PU Banjaluka.

Dodaju da je o navedenom obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjlauci – Odjeljenje za prekršaje.

Share.