Žena koja je danas skočila sa Gradskog mosta u Banjaluci spasena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći.
Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
„Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći“, naveli su iz banjalučke policije.
Podsjećamo, Avaz je prenio da je ženu spasio Danijel Delić, koji je sjedio na obližnjem splavu sa prijateljima.
