Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik objavio je na društvenoj mreži X da je razgovarao sa liderom SDA Bakirom Izetbegovićem te najavio nastavak.

„Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi“, napisao je Dodik na svom nalogu na društvenoj mreži Iks.

https://platform.x.com/widgets.js

Podsjećamo, Milorad Dodik je ranije danas reagovao na izjave Izetbegovića, koji je rekao da  se „Milorad Dodik nekom silom mora riješiti“,  na šta je Dodik odgovorio kazavši da je otporan na prijetnje, ali da ne voli nedorečene stvari.

Share.