Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.

– Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti – napisao je Dodik lideru SDA.

 

https://platform.x.com/widgets.js

Share.