Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.
– Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti – napisao je Dodik lideru SDA.
Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш.
Нејак си ти за мене.
Немаш ни ти довољно кила.
И никада се нећеш угојити.— Милорад Додик (@MiloradDodik)
https://x.com/MiloradDodik/status/2069526917003276548?ref_src=twsrc%5Etfw
