Zrinjski slavio na gostovanju kod Mladosti

0
135

Nogometaši Zrinjskog došli su do važnih bodova u borbi za naslov prvaka BiH. U 21. kolu Premier lige ekipa iz Mostara je s 1:0 slavila na gostovanju kod Mladosti u Doboju kod Kaknja.

Zrinjski je poveo u 8. minuti, kada je nakon udarca iz kuta Petrak lijevom nogom pogodio vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu. U 23. minuti lijevo u kombinirali Tomić i Bilbija, ali je udarac Bilbije obranio domaći vratar Velić. Tri minute kasnije puno sreće za domaćina, nakon udarca Todorovića lopta je pogodila lijevu i desnu vratnicu i zadržala se na gol liniji.

U posljednjim trenucima prvog dijela najbolju prigodu za Mladost propustio je Gačan, koji je glavom pogodio gredu.

Mladost je u nastavku imala terensku inicijativu, a Zrinjski prijetio iz kontri. Jović u 80. minuti prolazi kroz obranu domaćina, prebacuje vratara Velića, ali i gol domaćina.

U 89. minuti Isaković ne koristi dobru prigodu za Mladosti, da bi u posljednjim trenucima Jović pogodio gredu za Zrinjski.

S tri nova boda Zrinjski je zadržao prvo mjesto s dva boda više od Sarajeva i četiri od Željezničara.